Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz małej gastronomii
Wychowawca: Elżbieta Woźniak
1. Andrzejewski Artur
2. Chojnacka Paulina
3. Czupryniak Magdalena
4. Dwojacka Patrycja
5. Gajewska Emilia
6. Jędrusiak Aneta
7. Konarska Edyta
8. Korzeniewska Katarzyna
9. Nyklewicz Lidia
10. Raźniewski Adam
11. Rudnicka Emanuela
12. Skibińska Paulina
13. Strzelecka Marta
14. Szadkowska Agata
15. Wieczorek Adrian
16. Wojciechowska Marta
17. Jankowska Paulina
Zasadnicza Szkoła Zawodowa - operator pojazdów i maszyn rolniczych
Wychowawca: Rafał Jankowski
1. Cieszykowski Dariusz
2. Giętkowski Piotr
3. Jóźwiak Paweł
4. Lewandowski Dominik
5. Maślanka Adam
6. Ostrowski Maciej
7. Pałasiński Damian
8. Pawlak Patryk
10. Skibiński Tomasz
11. Skowroński Dawid
12. Sroka Dawid
13. Stachowiak Alan
14. Sztrajber Mariusz
15. Wieczorek Piotr
16. Wojciechowski Mateusz
17. Zieliński Piotr
18. Żakowski Piotr
Technikum Uzupełniające - technik żywienia i gospodarstwa domowego, technik mechanizacji rolnictwa
Wychowawca: Anna Andrzejewska
1. Bukowski Przemysław
2. Jastrzębski Mateusz
3. Kubiak Sebastian
4. Przybysz Przemysław
5. Maślanka Paweł
6. Ormiński Przemysław
7. Terpiński Mateusz
8. Wieczorek Mateusz
9. Wołyniak Adam
10. Woźniak Dominik
11. Wróblewski Daniel
12. Kralska Joanna
Technikum - technik żywienia i gospodarstwa domowego, technik agrobiznesu
Wychowawca: Iwona Daniel
1. Baranowski Kamil
2. Broda Partycja
3. Bukowski Damian
4. Chojnacka Karolina
5. Chrząstek Izabela
6. Czajkowski Tomasz
7. Dynarska Anna
8. Gątarek Maja
9. Gozdowska Malwina
10. Górski Dawid
11. Kaliś Artur
12. Kędzierski Anna
13. Majewski Piotr
14. Muszyński Damian
15. Pietrusiak Mateusz
16. Pszczółkowski Przemysław
17. Rybarkiewicz Anna
18. Safandowska Paulina
19. Sobierajska Magdalena
20. Stasiak Monika
21. Szymczak Krzysztof
22. Świątkowski Jakub
23. Tomczak Agnieszka
24. Wójtowicz Artur
25. Zawalska Magdalena
26. Złotowska Patrycja
27. Żółtowska Agnieszka
Szkoła Policealna - technik rolnik
Wychowawca: Krzysztof Kordyl
1. Antoszewski Krzysztof
2. Czerwiński Kamil
3. Janczak Marcin
4. Glonek Damian
5. Górski Damian
6. Grochowina Marcin
7. Kołaczyński Krzysztof
8. Majewski Wojciech
9. Miziołek Piotr
10. Pawlak Jarosław
11. Politowski Krzysztof
12. Przybyszewski Łukasz
13. Szymański Tomasz
14. Rudziński Mateusz
15. Świerski Paweł
16. Zdański Sebastian