Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Anna Włodarska
- Dybowska Katarzyna
- Gontarek Izabela
- Gientkowska Wiesława
- Gontarek Karolina
- Goździalska Arleta
- Jędrusiak Katarzyna
- Jastrzębska Magdalena
- Katolik Karolina
- Lewandowska Marlena
- Nęcka Milena
- Marczewska Agnieszka
- Olesińska Marlena
- Osmałek Magdalena
- Pietruszewska Aneta
- Ryniec Maciej
- Sikorski Tomasz
- Skibińska Sylwia
- łwięcicka Karina
- Szczęsny Tomasz
- Trzoniec Monika
- Walczak Ewelina
- Wasilewski Daniel
- Weber Sylwia
- Wesołowska Katarzyna
- Wilińska Anna
- Wilczyńska Renata
- Wrocławska Barbara
- Wypyszewska Agnieszka
Policealne Studium Zawodowe
Wychowawca: Wanda Rudzińska â Małlanka
- Adamowska Anna
- Czerwiłski Marek
- Gospodarowicz Bożena
- Goździalska Małgorzata
- Górski Krzysztof
- Jędrusiak Paweł
- Jarecki Piotr
- Kruczkowski Marek
- Kwiatkowska Iwona
- Rosiak Magdalena
- Rucińska Barbara
- Sadowski Jacek
- Strzelecka Anna
- łwię
tkowski Michał
- Szydłowski Arkadiusz
- Tomaszewska Katarzyna
- Wróblewski Marcin
- Zasadziłski Mariusz
Zasadnicza Szkoła Zawodowa - MechanikâOperator Maszyn i Pojazdów Rolniczych
Wychowawca: Ireneusz Danielewski
- Bednarek Krzysztof
- Chojnacki Grzegorz
- Ciechałski Jarosław
- Czapski Konrad
- Daczkowski Sławomir
- Dorsz łukasz
- Gaza Jakub
- Górecki Dariusz
- Kijewski Krzysztof
- Korpusiłski Piotr
- Kowalski Krzysztof
- Krajewski Michał
- Maciejewska Anna
- Maciejewski Marcin
- Miziołek Mariusz
- Nowacki Jakub
- Perliłski Daniel
- Pilichowski Marcin
- Pilichowski Przemysław
- Sidwa Michal
- Snopkowski Szymon
- Stasiak Tomasz
- Sztandarowicz Adrian
- Strzelecki Krzysztof
- Tkaczuk Marcin
- Tomczak Maciej
- Wachulak Marcin
- Wesołowski Tomasz
- Ziółkowski łukasz
- Jankowski Jonatan
Wieczorowe Technikum Rolnicze
Wychowawca: Krzysztof Kordyl
- Barankiewicz Krzysztof
- Biłkowski Paweł
- Broda Mariusz
- Brzozowska Agnieszka
- Cygańska Wioletta
- Giętka Józef
- Grzelak Daniel
- Grzelak Jarosław
- Kacperski Mariusz
- Kołodziejska Monika
- Kruczkowska Monika
- Kusowski Rafał
- Kwiatkowski Paweł
- Masłowski Marcin
- Markowski Piotr
- Mikulski Krzysztof
- Nocek Karolina
- Orlik łukasz
- Osmałek Przemysław
- Rusek Sylwia
- Seklecki Daniel
- Skibiłski łukasz
- Szadkowski Zdzisław
- Walewicz Grzegorz
- Witczak łukasz
- Zasada Mariusz
- Złotowski Paweł
- Żółtowłos Tomasz