Policealne Studium Zawodowe
Wychowawca: Arkadiusz Ciechałski
- Betka Anna
- Deska Aleksandra
- Dwornikowska Iwona
- Dę
browska Marzena
- Galińska Beata
- Górczyńska Marzena
- Jankowska Elżbieta
- Langa Aneta
- Lewandowska Magdalena
- Mazierska Barbara
- Płoszaj Kamila
- Olejnik Monika
- Ptaszyńska Iwona
- Rybarczyk Iwona
- Rybicka Iwona
- Widera Iwona
- Woźniak Paulina
- Zasada Jarosław
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Wychowawca: Ewa Perlińska
- Annowska Hanna
- Bordyn Michał
- Bogucki Waldemar
- Cyradna Monika
- Czapska Edyta
- Czapska Emilia
- Chudzik Aneta
- Goździalska Emilia
- Gę
tarek Monika
- Jasiakiewicz Renata
- Leszczyńska Małgorzata
- Lewandowska Joanna
- Loba Bogumiła
- Mechuła Ewa
- Mechuła Marta
- Mastalerski Paweł
- Milczarek Aneta
- Markowska Małgorzata
- Pietruszewska Agnieszka
- Rudzińska Aneta
- Sikorska Ewa
- Szymczak Edyta
- Szymańska Barbara
- Struciłski Marcin
- Tomaszewska Anna
- Wdzięczna Ewelina
- Wieczorek Agnieszka
Wieczorowe Technikum Rolnicze
Wychowawca: Marek Czapiłski
- Adamowska Anna
- Chmielewski Adam
- Dopierała Piotr
- Goździalska Małgorzata
- Górski Krzysztof
- Hoffman Ewa
- Jędrusiak Paweł
- Kopczyłski Leszek
- Kozakowski Jarosław
- Kruczkowski Marek
- Królczyłski Leszek
- Lewandowski Tomasz
- Maziuk Michał
- Owsianowska Joanna
- Rosiak Magdalena
- Sadowski Jacek
- Skibiłski Wojciech
- Wilczyłski Krzysztof
- Wilińska Wioletta
- Wróblewski Marcin
- Zawalski Sławomir
- Osmałek Jarosław
Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Mechanik-Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych
Wychowawca: Paweł Lewandowski
- Adamski Rafał
- Biełkowska Małgorzata
- Chojnacki łukasz
- Cygańska Joanna
- Czarniak Marcin
- Dobiłski Dariusz
- Dominowski Krzysztof
- Dybek Anna
- Dybowski Marcin
- Gospodarowicz Marek
- Jabłołski Mariusz
- Kacprzyk Błażej
- Kaczmarek Marcin
- Kruszewski łukasz
- Lewandowska Katarzyna
- Małlanka Marcin
- Matusiak Jarosław
- Matusiak Przemysław
- Mikicki Sławomir
- Młynarkiewicz Tomasz
- Orzelska Katarzyna
- Rosłaniak Przemysław
- Ryniecki Sebastian
- Seklecki Marek
- Skrzypiłski Rafał
- Szymczak Sławomir
- Włcisłek Sebastian
- Wybraniec Marcin
- Zawalski Michał