Strona archiwalna - ZS CKR im. K. Wielkiego w Kowalu
edit primary links
edit secondary links
Menu
Aktualności - archiwalne
O nas
Patron
Hymn
Statut
Oferta edukacyjna
Rekrutacja
Stypendia
Sport
Nasze atuty
Nauczyciele i pracownicy
Absolwenci
Szkolne video
Galerie zdjęć
Plany zajęć
Echo Szkoły
Jubileusze
Kontakt
Prasa o nas
Współpraca z uczelniami
Współpraca zagraniczna
Linki
Home
Absolwenci roku 1997
Liceum Zawodowe - Wiejskie Gospodarstwo Domowe
Wychowawca: Ewa Perlińska
Antoniewicz Agnieszka
Baramkiewicz Agnieszka
Brylińska Aneta
Brzezińska Agnieszka
Choińska Krystyna
Cyronek Izabela
Dmitrzak Joanna
Gientkowska Jolanta
Gontarek Ireneusz
Ignaczak Monika
Kowalewska Małgorzata
Kowalewska Maria
Kwiatkowska Agnieszka
Pałaszewska Emilia
Pawłowska Małgorzata Wiesława
Prekop Magdalena
Seklecka Barbara
Stolarska Agnieszka
Szatkowska Katarzyna
Szewczyk Olga
Szmajda Magdalena
Zasada Aneta
Zielińska Iwona
Zydel Renata
Policealne Studium Zawodowe
Opiekun: Arkadiusz Ciechalski
Bielecka Katarzyna
Bona Aneta
Brodowska Agnieszka
Buczkowska Anita
Czajkowska Marzena
Dorsz Tomasz
Gazda Romualda
Golan Agnieszka
Gołębiewska Agnieszka
Jarońska Kamila
Lipigórska Emilia
Majewski Krzysztof
Maron Agnieszka
Martynowska Marlena
Matusiak Mariola
Musiał Anna
Rakowska Aneta
Raszka Katarzyna
Rzadkowolska Wioletta
Strzykowska Magdalena
Szarwas Maria
Szmajda Iwona
Trojanowska Anita
Wojciechowska Anita
Zasadnicza Szkoła Rolnicza
Wychowawca: Magdalena Szymańska
Adamczewska Emilia
Białkowski Poptr
Chmielewski Aleksander
Czerwińska Agata
Figielski Jarosław
Jabłołski Grzegorz
Jabłołski Zbigniew
Klitkowski Sławomir
Komorek Jacek
Krosnowski Robert
Masłowski Marcin
Orlik Katarzyna
Osmałek Jarosław
Paradowska Katarzyna
Rudziłski Rafał
Seklecki Marcin
Terpiłski Jacek
Tomalak Beata
Wieczorek Joanna
Zieliłski Tomasz
Wychowawca: Ireneusz Danielewski
Baranowski Tomasz Daniel
Barakniewicz Krzysztof Julian
Bojakowski Dariusz
Białecki Daniel Jacek
Górska Hanna
Górska Magdalena
Jędrasik Mirosław
Jędrusiak Marceli Władysław
Karpiłski Jacek
Kopczyłski Leszek
Kopczyłski Remigiusz
Marszał Przemysław
Mastalerski Piotr
Nowaczewski Krzysztof
Pawłowska Karolina
Rybakiewicz Marcin
Sadowska Anna Maria
Szadkowski Janusz
Szpęgiel Beata
Terpiłski Mirosław
Troszczyłski Wojciech Krzysztof
Zalewski Mariusz
Wieczorowe Technikum Rolnicze
Wychowawca: Stanisław Jęcka
Adamczyk Ilona
Gawrysiak Grażyna
Gę tarek Violetta
Kluzińska Aneta
Kwapiłski Robert
Lewandowski Piotr
Lewandowski Robert
Lewandowski Zbigniew
Mę dry Urszula
Nowakowska Katarzyna
Paluszkiewicz Dorota
Pyszkowska Agnieszka
Reinfart Anita
Sitkiewicz Adam Wojciech
Szczeoaniak Maciej
łwię tkowska Anna Beata
Trzaskalski Jacek
Twardowska Edyta
Witwicka Małgorzata
Zasadziłski Leszek
Zimecki Krystian
Ziółkowksi Jacek
Żelski Karol
Wieczorowe Technikum Technologii Żywnołci
Wychowawca: Andrzej Rybka
Awarski Daniel
Grzanka Ariel
Kozłowski Tomasz
Lewandowska Joanna
Lewandowska Renata
Lewandowski Cezary
Mazurkiewicz Jakub
Majewski Robert
Morawski Jarosław
Niedziałkowska Violetta
Piekarski Krzysztof
Rzepiłski Arkadiusz
Szmajda Danuta
Wichowski Robert